Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
⏰ Poslední šance ⏰
Poslední šance
SLEVA
až 990 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
DIFRAX Sterilizační krabička na dudlík, modrá
Momentálně vyprodáno

DIFRAX Sterilizační krabička na dudlík, modrá

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • DIFRAX Sterilní krabička na dudlík, růžová

MOC¹ 99 Kč
98 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A114954

DIFRAX Sterilizační krabička na dudlík, modrá
S modrou krabičkou na dudlík od Difrax můžete rychle, snadno a hygienicky dudlíky sterilizovat. Vyvaření dudlíků a sáviček chviličku trvá - s touto sterilizační krabičkou je vše hotovo ryhle a jistě. Je vhodná k přenosu dudlíků na cestách.

Vložte dovnitř dudlík, nebo dva a naplňte ji 10 ml vody, jak je vyznačeno. Zvřete krabičku víčkem a vložte do mikrovlnky. Mikrovlnku nastavte na 800 Watt a po 3 minutách jsou dudlíky sterilní. Nechte krabičku trochu vychladnout a vyjměte ji opatrně z mikrovlnky. Vylijte vodu z krabičky, pomůže Vám k tomu otvor na straně krabičky.

• Hygienická a snadná sterilizace dudlíků.
• Vhodné jako krabička k převozu dudlíků na cestách.
• Vhodné na dva dudlíky nebo normální savičku z lahvičky

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.