❤ DĚKUJEME ❤
❤ DĚKUJEME ❤
Ušetřete
až 500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
DIFRAX Sterilizátor do mikrovlnné trouby

DIFRAX Sterilizátor do mikrovlnné trouby

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 636 Kč
599 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A111113

DIFRAX Sterilizátor do mikrovlnné trouby
DIFRAX Sterilizátor do mikrovlnné trouby zničí během několika málo minut škodlivé bakterie na dětských pomůckách. Na víčku uvidíte červenou a modrou barvu, když sterilizátor a pára jsou horké. Toto varování plní své bezpečné použití. Sterilizátor nabízí místo pro 4 S - dětské lahvičky. Dále je možné sterilizovat dudlíky, savičky, díly odsávačky mateřského mléka a doplňky.

V mikrovlnné troubě je možné sterilizátor použít jako stojan na vysušení, dak sterilizované díly nemusí později vysychat. Vhodné na části BtoB odsávačky mateřského mléka od Difrax, je možné sterilizovat přísavku a hadičku odsávačky.

• Za několik málo minut je vše sterilní.
• Jisté použití díky ukazateli tepla.
• Vyjmutený stojánek.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

DIFRAX Sterilizátor do mikrovlnné trouby
MOC¹ 636 Kč
599 Kč