Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Předvánoční nadílka ještě dnes
Předvánoční nadílka
Kód Kupónu
SZKZ4072
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Dooky Nappy Pack LIEF! Beau 2015

Dooky Nappy Pack LIEF! Beau 2015

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

464 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A136705

Dooky Nappy Pack LIEF! Beau 2015
Dooky Nappy-Pack je praktický na cesty. 3 plenky a balíček vlhčených ubrousků nebo kapesníčků se vejdou do Nappy Pack. Disponuje registrovaným Pull & WipeTM, které Vám usnadní vyjmutí vlhčeného ubrousku nebo kapesníčku pomocí jedné ruky.

Produkce probíhá podle BSCI standardu, který zajišťuje bezpečné, férové a k životnímu prostředí přátelské podmínky výroby.

• Rozměry: ca. 27 x 14 x 1 cm
• Materiál: 100% polyester

Detaily a barvy obsahu se mohou lišit.

Upozornění: Upozornění! Tento produkt není hračka.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Dooky Nappy Pack LIEF! Beau 2015
464 Kč