Dooky Sluneční ochrana LIEF! Tom

Dooky Sluneční ochrana LIEF! Tom

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!
  • Dooky Zero+ Clona Fay
  • Dooky Sluneční ochrana LIEF! Fay

687 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A136629

Dooky Sluneční ochrana LIEF! Tom
Díky Dooky od Xplorys můžete pro své dítě vytvořit klidné prostředí. Chrání před větrem, (slunečním) světlem, hlukem a jinými vizuálními podněty a nechá Vaše miminko klidně spát. Dooky je univerzální. Připevní se v pár sekundách s pomocí 5 dodávaných umělohmotných kroužků na dětské vajíčko, kočárek nebo golfový kočárek. Díky jedinečnému registrovanému designu se dá snadno nastavit výškově. Díky svým suchým zipům se dá snadno srolovat nahoru nebo dolů. Když Vaše miminko usnulo, srolujte Dooky úplně dolů, abyste mu vytvořili tmu a klid pro spánek. S extra provázkem na spodní straně můžete Dooky snadno upevnit, abyste zajistili, že se neposune ani při silném větru. Dooky má UV ochranu UPF/USF 40+, která zablokuje přes 95% škodlivého UVA a UVB záření. Dooky je k dostání v různých barvách a designech. Detaily a barvy obsahu se mohou lišit.

Upozornění: Upozornění! Tento produkt není hračka. Nenechte své dítě bez dozoru a zajistěte dostatek odvzdušnění zejména v horkých letních dnech.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Dooky Sluneční ochrana LIEF! Tom
687 Kč