Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Dooky SlunečnÝ ochrana LIEF! Tom

Dooky SlunečnÝ ochrana LIEF! Tom

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 14 kusy k dispozici!
  • Dooky Zero  Clona Fay
  • Dooky SlunečnÝ ochrana LIEF! Fay
  • Dooky SlunečnÝ ochrana LIEF! Liv
  • Dooky Zero  Clona Cream

687 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A136629

Dooky SlunečnÝ ochrana LIEF! Tom
DÝky Dooky od Xplorys můžete pro svÚ dÝtě vytvořit klidnÚ prostředÝ. ChránÝ před větrem, (slunečnÝm) světlem, hlukem a jinřmi vizuálnÝmi podněty a nechá Vaše miminko klidně spát. Dooky je univerzálnÝ. PřipevnÝ se v pár sekundách s pomocÝ 5 dodávanřch umělohmotnřch kroužků na dětskÚ vajÝčko, kočárek nebo golfovř kočárek. DÝky jedinečnÚmu registrovanÚmu designu se dá snadno nastavit vřškově. DÝky svřm suchřm zipům se dá snadno srolovat nahoru nebo dolů. Když Vaše miminko usnulo, srolujte Dooky úplně dolů, abyste mu vytvořili tmu a klid pro spánek. S extra provázkem na spodnÝ straně můžete Dooky snadno upevnit, abyste zajistili, že se neposune ani při silnÚm větru. Dooky má UV ochranu UPF/USF 40 , která zablokuje přes 95% škodlivÚho UVA a UVB zářenÝ. Dooky je k dostánÝ v různřch barvách a designech. Detaily a barvy obsahu se mohou lišit.

UpozorněnÝ: UpozorněnÝ! Tento produkt nenÝ hračka. Nenechte svÚ dÝtě bez dozoru a zajistěte dostatek odvzdušněnÝ zejmÚna v horkřch letnÝch dnech.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Dooky SlunečnÝ ochrana LIEF! Tom
687 Kč