Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Dooky Taška na kočárek Travel Buddy Blue Stars

Dooky Taška na kočárek Travel Buddy Blue Stars

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 7 kusy k dispozici!
  • Dooky Taška na kočárek Travel Buddy LIEF! Fay
  • Dooky Taška na kočárek Travel Buddy LIEF! Tom
  • Dooky Taška na kočárek Travel Buddy LIEF! Liv

MOC¹ 355 Kč
344 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A136684

Dooky Taška na kočárek Travel Buddy Blue Stars
Dooky Travel Buddy je ideální průvodce na cestách. Travel Buddy disponuje patentovaným Pull & Wipe Feature, díky kterému je možný rychlý přístup jednou rukou k vlhčeným ubrouskům nebo kapesníčkům. Přední kapsa je vyrobena tak, že se do ní přesně vejde jeden box kapesníčků nebo vlhčených ubrousků. Dvě další přihrádky Vám dávají místo na klíče, peněženku a telefon. Nastavitelné pásy na suchý zip umožnují nekomplikované a rychlé upevnění na madlo kočárku. Díky odolnému a vodoodpudivému polyesteru je Travel-Buddy vyzbrojen do všech každodenních situací. Detaily a barvy obsahu se mohou lišit.

• Rozměry: ca. 25 x 14 x 6,5 cm

Upozornění: Upozornění! Tento produkt není hračka.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Dooky Taška na kočárek Travel Buddy Blue Stars
MOC¹ 355 Kč
344 Kč