Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
DRIBBLE ONS Šátek Red

DRIBBLE ONS Šátek Red

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

232 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A157105

DRIBBLE ONS Šátek Red
Hezkř malř šátek, aby dÝtě zůstalo suchÚ a čistÚ

ExistujÝ děti, kterÚ neslintajÝ? Přirozeně ne. V kojeneckÚm věku je to normálnÝ, zvláště v době prořezávánÝ zubů. HezkÚ šátky chránÝ oblečenÝ dÝtěte před vlhkem a udržujÝ citlivou pokožku miminka suchou. Šátek sestává ze dvou vrstev látky, z měkkÚ bavlny (vnějšÝ vrstva) a frotÚ (vnitřnÝ vrstva), takže vlhko se spolehlivě vsákne. ModernÝ šátek je elastickř a přÝjemně se nosÝ. DÝky zapÝnánÝ na druk ve dvou velikostech roste Dribble Ons® s miminkem a nesklouzne. A to nejlepšÝ: HezkÚ barvy a mnoho pěknřch designů! VeselÚ, stylovÚ a klasickÚ - vhodnÚ ke každÚmu outfitu! A přirozeně ke všem ostatnÝm vřrobkům Ons®: Sock Ons®, Mocc Ons® a Plod Ons®.


Detaily:
• PřednÝ: 100% bavlna
• zadnÝ strana: 84 % bavlna, 16 % polyester
• PranÝ na 30 °C

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

DRIBBLE ONS Šátek Red
232 Kč