Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
DÝvčÝ tričko LEGO WEAR Duplo TYRA 501 dark pink
Momentálně vyprodáno

DÝvčÝ tričko LEGO WEAR Duplo TYRA 501 dark pink

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 355 Kč
245 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 110 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A07746600000006

DÝvčÝ tričko LEGO WEAR Duplo TYRA 501 dark pink
Tričko

Značková kvalita od LEGO WEAR

LEGO® wear je zábava. Designy a vřběr barev nadchnou a lÝbÝ se. Grafiky a obrázky pocházejÝ ze světa hraček LEGO®. VřraznÚ barvy a módnÝ styling - to je LEGO® wear. LEGO® wear se snadno oblÚká a vysvlÚká. Děti různÚho věku zvládnou různÚ věci. LEGO® wear poskytuje posunovacÝ knoflÝky úměrnÚ věku, zipy, snadno se zapÝnajÝcÝ knoflÝky, druky a širokÚ vřstřihy. Nazřváme to učenÝ hrou. Většina vřrobků LEGO® wear motivuje a vybÝzÝ dÝtě, aby se oblÚkalo samo. Když mluvÝme o kvalitě, je řeč o každÚm detailu - od surovnin po knoflÝky a zipy. LEGO® wear vydržÝ každodennÝ hranÝ i častÚ pranÝ. Materiály jsou takÚ uzpůsobeny věku dětÝ. Velmi měkkÚ věci pro miminka nebo zatÝžitelná Denim pro malÚ děti. OblečenÝ by mělo břt vždy přÝjemnÚ na nošenÝ. LEGO® wear nabÝzÝ kompletnÝ kolekci, která dává dětem volnost pohybu.


HezkÚ tričko s veselřm potiskem a knoflÝčky na rameně pro snazšÝ oblÚkánÝ a vysvlÚkánÝ.

Detaily:
• Materiál: 95% bavlna, 5% elastan
• PranÝ na 40 stupnů

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.