easy baby Polštář pro polohu na boku pirát modrý
Momentálně vyprodáno

easy baby Polštář pro polohu na boku pirát modrý

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
535 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A195239

easy baby Polštář pro polohu na boku pirát modrý
Polštář pro polohu na boku je výborný pro najití té správné polohy na ležení. Snížíte tak riziko ploché zadní strany hlavičky miminka.
Plochá zadní stana hlavičky může vzniknout, když miminko leží často na zádech. Navíc polštář zabrání ležení na břiše, což není považováno za příliš bezpečné. Polštář Vám pomůže stabilizovat miminko v poloze na boku, pokud si to tak přejete.
Velký válec se nachází v zádech a s polohovatelným suchým zipem zafixujete malý válec na břiše. Paže a nohy si zachovají volnost pohybu.

Detaily:
  • Materiál: 100% bavlna / výplň 100% polyesterové rouno
  • Praní na 30 °C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.