Easy Baby přebalovací podložka Vichy rose
Momentálně vyprodáno

Easy Baby přebalovací podložka Vichy rose

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.272 Kč
1.018 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 254 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A023548

Easy Baby přebalovací podložka Vichy rose
Easy Baby přebalovací podložka

Značková kvalita od Easy Baby ---

Na této praktické přebalovací podložce s odnímatelným látkovým potahem se bude Vaše miminko pohodlně cítit. Kromě toho se roztomilé motivy a moderní barvy postarají o okouzlení každého dětského pokoje. Perfektně se dá tato přebalovací podložka dopasovat s povlečením, spacím pytlem a dětskou dekou se stejným motivem.
• rozměry: ca. 85 x 75 cm

Die přebalovací podložka je z PVC, neobsahuje Phthalat, bez těžkých kovů a je v souladu s predpismi Eé a EN 71-2 a 71-3.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.