Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ECOIFFIER Abrick - Konská stáj, růžová

ECOIFFIER Abrick - Konská stáj, růžová

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 709 Kč
679 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A106332

ECOIFFIER Abrick - Konská stáj, růžová
Konská stáj, růžová
Abrick
Űíslo výrobku: 3092

V této konské stají od Abrick se cítí každý koník skvěle. Konská stáj obsahuje vše, co k takovému prostředí patří. Stodolu na odkládání sena s funkčním navijákem, stáj pro ustájení koníků, výběh na cválání, auto s přívěsem na koně, dva krásné koně, jezdkyni plus kolečko a jiné farmářské nářadí. 75 barevných dílků této dětské stavebnice je vyrobeno z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic COIFFIER Abrick. Dílky jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároven se snadno rozkládají.

Detaily:
• Rozměry výrobku (DxŠxV): 44,5 x 21 x 28,5 cm
• Od 18 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ECOIFFIER Abrick - Konská stáj, růžová
MOC¹ 709 Kč
679 Kč