Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ECOIFFIER Abrick Stavbaři s jeřábem 67 ks

ECOIFFIER Abrick Stavbaři s jeřábem 67 ks

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

546 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A150047

ECOIFFIER Abrick Stavbaři s jeřábem 67 ks
Velká akce na stavbě! Co chceš stavět? Velký jeřáb vyčnívá z celkové stavby a s jeho pomocí přemístíš těžké kusy. 2 velké bagry ti jsou k dispozici. Mají super silnou naběrací lžíci. S nákladákem můžeš odvést naložený materiál. Obsahuje vše potřebné, pro úspěšné stavění, a tak v balení naleznete bagr, nákladní auto, jeřáb, shrnovač, dopravní značky a další doplnky, které se na staveniště hodí.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 3085
• od 18 měsíců

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ECOIFFIER Abrick Stavbaři s jeřábem 67 ks
546 Kč