ECOIFFIER Maxi Abrick Stavebnice - beruška
Momentálně vyprodáno

ECOIFFIER Maxi Abrick Stavebnice - beruška

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 409 Kč
300 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 109 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A150014

ECOIFFIER Maxi Abrick Stavebnice - beruška
To je to pravé pro malé stavitele a stavitelky! Veselé berušky na kolečkách je naplněna s 20 barevnými Maxi kostkami. Ve stavění se meze nekladou. Kostky jsou speciálně vyrobeny pro malé dětské ruce. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Nechájí se snadno propojit a zase oddělit. Na víko dózy se dají ukládat dílky stavebnice pro děti a slouží tak jako základy pro budoucí stavby. Po hraní je možné si kostičky zase uklidit zpět. Tak se nic neztratí. 4 z 20 kostek jsou dekorovány beruškami.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 7717
• od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.