Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ECOIFFIER Oboustranná dětská kuchynka Gourmet
Momentálně vyprodáno

ECOIFFIER Oboustranná dětská kuchynka Gourmet

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.091 Kč
1.004 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A106333

ECOIFFIER Oboustranná dětská kuchynka Gourmet
Velká zábava pro malé od 18 měsíců! Překrásná kuchynka s chytrými funkcemi: Po pravé straně kuchynky je místo na odkládání misek a nářadí, z levé strany kuchynky pro děti je jídelní stůl s prostíráním. Dolní část kuchynky je tvořena pečící troubou s otevíratelnými dvířky s tlačítky a displejem. Nad pracovní plochou je červená tabule s háčky a podstavcem na doplnky. To je zábava! K doplnkům kuchynky patří příbory, naběračky a kuchynské nářadí, hrnec s pokrývkou, velká tečkovaná miska, talířek, sklenička a červená a zelená lahvička. Všechna tlačítka, úchytky a nářadí je přizpůsobeno pro jemné ručičky dětí od 18 měsíců.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 1739
• Rozměry výrobku (DxŠxV): 64 x 26 x 54 cm
• Od 18 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.