Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ECOIFFIER Pracovní stůl s helmou
Momentálně vyprodáno

ECOIFFIER Pracovní stůl s helmou

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 955 Kč
894 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A150190

ECOIFFIER Pracovní stůl s helmou
Kdo tady buší kladívkem? To je to pravé pro malé pracovníky! S pracovním stolem může Vaše dítě opravovat, šroubovat a být "tatínkem" svého pokojíčku. Pro syny i dcery, tady se děti s 25 díly celé sady parádně formou hry zabaví. Najdou tu vrták, kladívko i šroubovák. A to není vše, sada obsahuje další příslušenství. Po hraní se může zase vše krásně uklidit do pracovního stolu. Díky kompaktní velikosti se vejde tento pracovní stůl do každého pokojíčku.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 2475
• Rozměry výrobku (DxŠxV): 44,5 x 31 x 74 cm
• Věkové doporučení: od 24 měsíců

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.