Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ECOIFFIER Velká sada nádobí s odkapávačem
Momentálně vyprodáno

ECOIFFIER Velká sada nádobí s odkapávačem

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 491 Kč
461 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A076710

ECOIFFIER Velká sada nádobí s odkapávačem
Už také mohu mít nádobí! S touto sadou od Ecoiffier budou spokojení kluci i holky. Nebot Vaše dítě může pozvat na oběd více kamarádů a použité nádobí omýt. Konečně sada obsahuje: čtyři talíře, hrnečky, vidličky a další. 3 různé hrnce praktické načíní na vaření. Konvičku na čaj s cukřenkou, 4 hrníčky a 4 čajové lžíčky doplnují tuto výbavu. A co se dělá potom? Vše se omyje. S čistícím přípravkem od Ecoiffier to jde rychle.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku: 1210
• Velký odkapávač se sadou nádobí obsahuje talíře, hrnečky s podšálky, příbory, sadu hrnců a kuchynské náčiní.
• Rozměr odkapávače: ca. 43 x 30 cm
• Od 18 měsíců

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.