Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
EITECH Hasičská stanice
Momentálně vyprodáno

EITECH Hasičská stanice

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 2.181 Kč
1.500 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 681 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A162288

EITECH Hasičská stanice
Plně vybavená hasičská stanice je připravená na nouzovÚ hlášenÝ.

Na spodnÝ ploše je umÝstěno hasičskÚ auto. PomocÝ kluznÚ tyče, která vede z hornÝho poschodÝ až dolů se hasič rychle dostane k autu a může vyjet. HelikoptÚra má na střeše mÝsto na přistánÝ a vzlet. Hasičská stanice nabÝzÝ spoustu možnostÝ pro hranÝ rolÝ.

V sadě je budova se dvěma poschodÝmi, 1 hasičskÚ auto, 2 hasiči, 1 záchranářskř pes, 1 hydrant, 1 zobrazenÝ ohně a z obou stran odnÝmatelnÚ půlky střechy.

New Classic Toys nabÝzÝ hračky, kterÚ přispÝvajÝ k pozitivnÝmu vřvoji dÝtěte. V popředÝ stojÝ bezpečnost a radost ze hry.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 11020
• PřÝslušenstvÝ: 1 hasičskÚ auto, 2 hasiči, 1 záchranářskř pes, 1 hydrant, 1 zobrazenÝ ohně, 1 helikoptÚra, 1 kluzná tyč
• Rozměry (D x Š x V): 41 x 31 x 35 cm
• Věk: od 3 let

UpozorněnÝ
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.