Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Elfí víla Eyela SCHLEICH 70403
Momentálně vyprodáno

Elfí víla Eyela SCHLEICH 70403

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • SCHLEICH Křehká elfí víla jedoucí na poníkovi 70501
  • SCHLEICH Elfí víla - Larinya s labutí 70518

MOC¹ 178 Kč
148 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 30 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A006885

Elfí víla Eyela SCHLEICH 70403
Elfí víla Eyela
Číslo výrobku: 70403

BAYALA

Eyela , odvážná elfí princezna.

Eyela je princezna ze země Bayala. Její určení je být královnou říše slunečních elfů. Její krása a váženost všechno ozáří. Nejraději jezdí kopcovitou elfí zemí se svou nejlepší kamarádkou Feyou a jejími dvěma sestrami Serou a Surah. V jejích šatech se krásně vyjímá jemná modrá barva jejích křídel. Během četných dobrodružství elfů ukazuje skutečné chování princezny. Šlechetnost a lásku ke všem elfům a zvířatům.


Upozornění!
Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí zadušení.

Příslušenství

Cena
880 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.