Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ERGObaby Nosítko 360° Green

ERGObaby Nosítko 360° Green

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128016

ERGObaby Nosítko 360° Green
Objevujte svět s Vaším dítětem zcela novou perspektivou s tímto patentovaným Ergobaby 360° nosítkem!

Vedle 3 obvyklých nosících pozic - na břiše, zádech a kyčlích je to ergonomick podpora, která umožnuje také rozhled vpřed.
Nosítko Ergobaby 360° je flexibilní. Inovativní design disponuje jedinečným místem k sezení, které zajištuje zdravé nadzdvihnuté-roztáhlé-držení ve všech 4 nosících pozicích. Sedátko lze široce nastavit pasuje tak vždy perfektně na dítě, nabízí mu možnost cítit se dobře a zajištuje zdravou pozici kyčlí. Pohodlné díky možnému nastavení. Vše lze nastavit: zádová část, podpěrka hlavy, ramenní pásy a nový designový pás se suchým zipem. To umožnuje rodičům, zaujmout pohodlnou pozici na nošení a optimální rozložení váhy dítěte.

360° nosítko lze používat s dokoupenou vložkou pro novorozence v pozici tváří-v tvář (pro děti od 3,2 - 5,5kg) od prvních dní až do ca 36 měsíců (15 kg). Ergobaby 360° nosítko naplnuje všechny sny. Nosící pozice na břiše s rozhledem do okolí je doporučována od 5. měsíce, jen když je dítě vzhůru, na čas mezi 10 až 20 minutami. Když dítě usně lze jen jednoduše otočit.Vlastnosti výrobku:
• 4 nosící pozice: břicho, kyčle, záda a břicho s rozhledem
• Světová novinka: první nosítko s ergonomickou podporou, která umožnuje také rozhled vpřed
• ultmativní pohodlí pro rodiče a dítě, díky optimálnímu nastavení.
• disponuje jedinečným místem k sezení, které zajištuje zdravé nadzdvihnuté-roztáhlé-držení ve všech 4 nosících pozicích.
• jako všechny dosavadní Ergobaby modely může nosítko 360° být používáno od narození, s novorozeneckou vložkou, pro potřebnou ergonomii. Novorozenci se nosí pouze ve stylu tváří - v tvář

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ERGObaby Nosítko 360° Green
4.300 Kč