Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ERGObaby Nosítko Original Black/Camel.
Momentálně vyprodáno

ERGObaby Nosítko Original Black/Camel.

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

2.797 Kč
2.780 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A003027

ERGObaby Nosítko Original Black/Camel.
ERGObaby Nosítko Original

Užijte si výhody ERGObaby nosítka a noste své dítě pohodlně při nákupech s sebou. Vezměte ho na procházku. Díky úžasnému design může být dítě nošeno od 4 měsíce (7 kg) až do 4. roku (ca. 18 kg).
Také pro novorozence mladších 4 měsíců může být používáno ERGObaby nostíko. Speciálně bylo vyrobeno nosítko ERGObaby pro novorozence. Díky Anhock systému se dítě už narození dá nosit. Novorozené děti a kojence do 4 měsíců lze nosit pomocí novorozenecké vložky, ta není součástí nosítka a musí se dokoupit zvláš
Váha dítěte je rozprostřena na kyčle a tak záda tolik netrpí. To napomáhá k dlouhodobému pohodlnému nošení bez bolení zad.
ERGObaby nosítko je doporučováno lékaři

Vlastnosti
ERGObaby nosítko nabízí možnost bezprostředního nošení dítěte.

Nošení na břiše:
Děti především milují kontakt se svou matkou. Chtějí cítit její teplo. Důležitý je duševní i sociální vývoj dítěte.

Nošení na zádech:
Jakmikle dítě už udrží samo hlavičku, můžete ho nosit na zádech. Je to pohodlnější při tůrách.

Nošení na boku:
Toto nošení je perfektní při nošení větších dětí.

Zdraví a růst
jednoduch manipulace - stejně jako u ostatních ergonomických nosítek je manipulace s Ergem velice jednoduchá. Nejprve Ergo připnete kolem pasu, přetáhnete látku přes zádíčka miminka, navléknete si popruhy na ramena, zapnete sponu, dotáhnete přezky a můžete vyrazit


þ opěrka hlavy (kapuce) - ta je standardně založená v kapsičce na vnější straně nosítka. V případě potřeby ji můžete jednoduše vytáhnout a pomocí látkových tkanic s cvočky, které připnete na ramenní popruhy, ji lze rychle nasadit. Patentky se dají sepnout v různých pozicích, takže lze regulovat utažení každé strany opěrky zvlášt.Opěrka hlavičky má po stranách gumičky. Ty se natáhnou podle potřeby. Navíc je možné regulovat velikost opěrky hlavičky stahováním do pásků - tím se dá opěrka prodloužit až o 6cm.


þ kapsička na drobnosti - Ergo carrier má na přední straně našitou kapsičku, do které se vejdou nezbytné drobnosti - peněženka, plenka, klíče, mobilní telefon. Kapsa je na boční straně uzavíratelná zipem - při nošení na zádech do ní dosáhnete bez sundávání dítěte.


þ nošení na břiše, na zádech a na boku - s nošením vpředu lze začít ve věku zhruba 4-5 měsíců, když už do nostíka miminko dostatečně doroste, dokáže roznožit na šíři zádové opěrky a zároven dobře samo drží hlavičku. Nošení vzadu se doporučuje zhruba od 6 měsíců, většinou se ale rodiče odhodlají přesunout dítě na záda v době, kdy už samo sedí (cca v 8 měsících).


þ kratší bederní pás - bederní pás Erga není ve srovnání s jinými nosítky zrovna dlouhý. Pro osoby robustnějších postav je třeba dokoupit extendor.


• bederní pás 60-115 cm

MATERIÁL
ERGObaby nosítka 100% bavlna, gumičky pro zabezpečení spon v případě rozepnutí.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.