Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ERGObaby Nosítko Performance Black
Momentálně vyprodáno

ERGObaby Nosítko Performance Black

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 3.051 Kč
2.590 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 461 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A044283

ERGObaby Nosítko Performance Black
Nosítko ERGObaby Performance

Design: black

Naše osvědčené nosítko ERGOBABY Performance z odolné bavlny - Canvas má všechno, co potřebuje nosítko. V pásech a ramenou je pevná pěna, kter chrání Vaše ramena a boky a zajistí ergonomické odlehčení těchto partií u rodičů. Přesvědčete se naším originálem.

ZPUSOBY NOŠENÍ
Nosítko ERGObaby se dá nosit na břiše, na zádech nebo na boku, čímž máte Vy i Vaše dítě volnost a zároven jste blízko Vašemu miminku.

Nošení na břiše:
Především miminka milují kontakt s matčiným tělem a současně oční kontakt. Chtějí cítit teplo a vůni máminého těla. Díky tomu se cítí v bezpečí. Zároven je to důležité pro duševní a sociální vývin miminek.

Nošení na zádech:
Jakmile má Vaše miminko dostatek svalů v týle, aby samo na delší dobu udrželo hlavu, můžete ho nosit na zádech. At už jdete na procházku, nakoupit nebo děláte něco v domácnosti, máte miminko vždy na blízku. Díky tomu máte více volnosti a současně podpoříte pouto mezi dítětem a Vámi.

Nošení na boku:
Tento způsob nošení je ideální na krátké vzdálenosti, když je dítě větší, protože všechno vidí a současně má tělesný kontakt s Vámi. Nošení na boku je nejpřirozenější způsob nošení, který rovněž poskytuje roztažení dětských nohou.

ZDRAVÍ A RUST
Nosítko ERGObaby zajištuje správnou polohu dětských nožiček. Ta předchází stlačení genitálií a zatížení páteře dítěte. Nosítko ERGObaby NENÍ vyrobeno pro nošení dítěte na břiše, kdy by se dítě dívalo dopředu, protože by zde nemělo nohy ve správné poloze a mohlo by dojít k oteklinám a znecitlivění nohou.

Nosítko ERGObaby nemá kovovou konstrukci, takže je zajištěn úzký kontakt mezi rodičem a dítětem. Tato tělesná blízkost je velmi důležitá a je základem proto, aby z dítěte vyrostl sebevědomý, otevřený a štastný člověk.

DESIGN
Design ERGObaby umožnuje pohodlné, bezpečné a zdravé nošení.

Zde je několik důležitých prvků designu:
- žádná kovová kontrukce
- malý rozměr a nízká hmotnost (690 g)
- polstování okolo nohou a optimální design na zadečku pro pohodlné sezení
- anatomicky tvarované ramenní pásy pro lepší nošení a méně tlaku v oblasti podpažních jamek
- široký pás a široká přeska v oblasti břicha pro nízké zatížení
- extra široký bokový pás přenese hmotnost dítěte z ramen na boky - pro extra dlouhé nošení bez bolestí zad
- jedinečná bezpečnostní elastická přeska umožní naprosto bezpečné a rychlé přiložení nosítka ERGObaby
- vnější kapsa na zip pro plenky apod.(kromě modelů Sport, Heartrose a Black/Embroidery)
- přesky a uzávěry jsou zespodu polstrované
- flexibilní, upevnitelná podpěrka hlavy drží dětskou hlavičku, když dítě usne
- nosítko ERGObaby je k dostání v mnoha různých barvách
- nosítko se dá použivat při objemu pasu 60-127 cm

MATERIÁL
Všechny výrobky ERGObaby jsou vyrobeny ze 100% bavlny, kromě pláštěnky, nosítka Sport a jednotlivých dílů jako jsou nylonové pásky a přesky.
U kojeneckých a dětských výrobků je důležitá výroba bez použití škodlivých látek. Z toho důvodu jsou všechny látky nosítka ERGObaby a příslušenství pravidelně testovány nezávislými instituty. Tyto testy dokládají bezzávadovost.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.