Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ERGOBABY Original Dewdrop

ERGOBABY Original Dewdrop

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 3-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

3.290 Kč
2.990 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 300 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A140768

ERGOBABY Original Dewdrop
ERGObaby Carrier Original

Zažijte přednosti nosítka Ergobaby a noste své dítě na nákupy, vycházky nebo po domácnosti. Díky skvělému designu můžete dítě nosit v anatomicky správné poloze od ca. 4 měsíců (5,5 kg) do 4 let (ca. 20 kg).
Ale i pro novorozence a miminka do 4 měsíců se dá používat nosítko ERGObaby. Pro tyto účely byla vyvinuta novorozenecká vložka ERGObaby, která umožnuje nošení Ergobaby nosítka již od narození a zajištuje anatomicky správnou polohu dítěte.
Hmotnost dítěte je rozdělena na bocích a tím nezůstává jen na ramenou rodiče. Proto je možné dlouhé nošení miminka bez bolestí v zádech.
Proto je ERGObaby Carrier doporučován dětskými lékaři a porodními asistentkami.

Způsoby nošení
ERGObaby Carrier se dá nosit na břichu, na zádech a na boku a dává Vašemu dítěti svobodu a současně blízkost k Vám.

Nošení na břiše:
Zejména miminka milují tělesný a zrakový kontakt s mámou. Chtějí cítit teplo a pach mámy - to jim dává pocit bezpečí - což jevelmi důležité pro psychický a sociální vývoj miminka.

Na zádech:
Jakmile má Vaše dítě dostatek zádové svaloviny, aby dokázalo udržet hlavičku po delší čas, můžete ho nosit na zádech. At už jdete na vycházky, nakupovat nebo se pohybujete doma - Vaše dítě můžete mít stále na zádech. To Vám dá mnohem více volnosti v každodenním životě a současně posiluje velmi důležitý vztah matky a dítěte případně otce a dítěte.

Na boku:
Tento způsob nošení je výborný zejména pro krátké nošení větších dětí, protože Vaše dítě všechno vidí a současně má s Vámi tělesný kontakt. Nošení na boku je nejpřirozenější způsob nošení dítěte a současně také nabízí ergonomicky správnou polohu.

Zdraví a růst
ERGObaby Carrier garantuje nošení v ergonomicky správné poloze pro dítě. Ta zabrání stlačení genitálií a zatížení páteře dítěte, které mohou vzniknout v nosítkách, která ergonomicky správnou polohu negarantují. Nosítko Ergobaby NENÍ vyrobeno pro frontální nošení dítěte, tzn. na Vašem břiše po směru chůze, protože tato poloha negarantuje ergonomicky správnou polohu pro dítě a může u dětí vyvolat překrvení podrážděním, které může vést k problémům s usnutím.

Nosítko Ergobaby nemá žádnou kovovou výztuž a nabízí proto úzký a přímý tělesný kontakt mezi nositelem a dítětem. Tato tělesná blízkost je velmi důležitá a je základem pro vývin sebevědomého, otevřeného a štastného člověka.

Design
Design nosítka Ergobaby umožnuje pohodlné, bezpečné a zdravé nošení.

Zde je několik důležitých znaků designu:
• Žádná pevná konstrukce
• Malý rozměr ve složeném stavu a nízká hmotnost (690 g)
• Polstrované otvory pro nohy a optimalizovaný design oblasti zadečku pro velmi pohodlné sezení
• Anatomicky tvarované ramenní pásy pro lepší sezení a menší tlak v podpaží
• Široký pás a široká přezka v oblasti břicha pro nižší zatížení
• Extra široký bederní pás rozděluje hmotnost dítěte z Vašich ramen na boky - pro extra dlouhé nošení bez bolesti v zádech
• Jedinečné elastické bezpečnostní poutko umožnuje naprosto bezpečné a rychlé nasazení nosítka Ergobaby
• Vnější kapsa na zip pro plenky (kromě modelů Sport, Heartrose a Black/Embroidery)
• Přezky a spoje nejsou polstrované
• Flexibilní a upevnitelná opěrka hlavy drží hlavičku Vašeho dítěte, když v nosítku spí
• Délka ramenních pásů: 61 - 112 cm
• Délka bederního pásu: 66 - 140 cm
• Pro novorozence a malé děti do 4 let (3,2 - 20 kg)

Materiál:
Všechny výrobky Ergobaby jsou vyrobeny ze 100% bavlny kromě dílů jako jsou nylonové řemínky, přezky a přihrádky přebalovacích tašek.

Příslušenství

Cena
1.199 Kč

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ERGOBABY Original Dewdrop
3.290 Kč
2.990 Kč