Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
EverEarth® Hračka do ruky: růžový list

EverEarth® Hračka do ruky: růžový list

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

255 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A185711

EverEarth® Hračka do ruky: růžový list
Barevná hračka do ruky zajistí množství zábavy a trénuje přitom motoriku a vizuální vnímání.

Hračka vyrobená z bukového dřeva obsahuje 4 dřevěné tvary s různě barevnými vzory. Navíc obsahuje malé zrcátko a rolničku. Na prvním místě trénuje hračka do ruky motoriku a koordinaci ruky a oka dítěte. Trénuje se ale také vizuální pochopení díky barevným tvarům. Rolnička navíc posiluje auditivní chápání.

Všechny výrobky EverEarth® se pomalovávají barvami na vodní bázi. Neobsahují chemické škodlivé látky. Dítě proto může dát hračky bez starosti do pusy. Udržitelnost je pro EverEarth® velmi důležitá. Proto se vyrábí všechny hračky z dřevin certifikovaných FSC®, které získává EverEarth® z vlastního udržitelného lesního hospodářství. Všechny EverEarth® výrobky jsou zaoblené, nemají ostré rohy, o které by se dítě mohlo zranit.

Podrobnosti:
  • Materiál: dřevo
  • Podporuje motoriku
  • Věk: od 6 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

EverEarth® Hračka do ruky: růžový list
255 Kč