Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
EverEarth® Řetízek na kočárek hvězdička

EverEarth® Řetízek na kočárek hvězdička

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

349 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A185693

EverEarth® Řetízek na kočárek hvězdička
Řetízek na dudlík je nejen velmi praktický, ale znamená i vstup do motorických zkušeností dítěte.

Díky klipsu se dá řetízek upevnit na oblečení dítěte, což zabrání spadení dudlíku. Navíc má dítě dudlík vždy po ruce. Řetízek na dudlík tvoří různé dřevěné kostky v různých tvarech a barvách. Jedna rolnička je také upevněna na řetízku.

Díky různě barevným kostkám se podporuje motorické chápání a vnímání barev. Rolničky na řetízku zajistí lepší auditivní pochopení a více zábavy.

Všechny výrobky EverEarth® se pomalovávají barvami na vodní bázi. Neobsahují chemické škodlivé látky. Dítě proto může dát hračky bez starosti do pusy. Udržitelnost je pro EverEarth® velmi důležitá. Proto se vyrábí všechny hračky z dřevin certifikovaných FSC®, které získává EverEarth® z vlastního udržitelného lesního hospodářství. Všechny EverEarth® výrobky jsou zaoblené, nemají ostré rohy, o které by se dítě mohlo zranit.

Podrobnosti:
  • Materiál: dřevo
  • Podporuje motoriku
  • V pestrých barvách a s rolničkami

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

EverEarth® Řetízek na kočárek hvězdička
349 Kč