Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FASHY FASHY Hřejivý polštářek s třešnovými peckami zelený
Momentálně vyprodáno

FASHY FASHY Hřejivý polštářek s třešnovými peckami zelený

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 150 Kč
99 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 51 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A038539

FASHY FASHY Hřejivý polštářek s třešnovými peckami zelený

Značková kvalita od FASHY

Koupí tohoto výrobku FASHY podporujete náš projekt pro pomoc dětem v Sierra Leone!

Tento hezký polštářek je vyplněn třešnovými peckami a dá se v potahu snadno ohřát v troubě nebo mikrovlnné troubě. Polštářek rychle dá teplo a přinese utišení. Rozměr 19 x 20 cm.


Použití:
• Kachlová kamna nebo topení pro nízké teplo
• Ohřívat v troubě na 80°C, nejdéle po 10 minut
• Ohřívat v mikrovlnné trobě na 500W, nejdéle po 1 minutu!
• Dbejte prosím pokynů výrobce!!!

Třešnové pecky jsou odvěký domácký prostředek a zajistí zmírnění bolesti na zasažených místech přiložením teplého nebo studeného obkladu. Naprosto suché třešnové pecky uchovávají teplo a zase ho pak pomalu odevzdávají. Používá se při napětí, bolestech uší, hlavy, břicha atd. Jako teplý nebo studený obklad. Vložit na několik hodin do mrazničky a chladivé balení je hotové. Skvěle se hodí i pro masáž prstů na rukách a nohách.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.