Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FASHY Hřejivý polštářek - budky
Momentálně vyprodáno

FASHY Hřejivý polštářek - budky

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 217 Kč
157 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 60 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A139513

FASHY Hřejivý polštářek - budky
Hřejivý polštářek s hezkými výšivkami má měkký potah, který se dá stáhnout a vyprat. Vnitřní potah je z bavlny a výplň z pecek z hroznového vína. Pecky z hroznového vína se dají velmi snadno zahřát stejně jako třešňové pecky. Polštářky z pecek z hroznového vína jsou zejména vhodné pro malé děti, protože jsou menší a přítulnější než třešňové pecky. Tím se polštářek skvěle hodí na chladné dny, pro utěšení nebo pro překonání bolestí. Rozměr je 12 x 12 cm.

• Výplň z pecek z hroznového vína
• Rozměry: ca. 12 x 12 cm
• Materiál: 70% polyester, 30% bavlna

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.