Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FASHY Hřejivý polštářek  Safari Trip slon
Momentálně vyprodáno

FASHY Hřejivý polštářek Safari Trip slon

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A139528

FASHY Hřejivý polštářek Safari Trip slon
Hřejivý polštářek "Safari Trip slon" přesvědčí hezkým a měkkým potahem. Ten je snímatelný a pratelný. Vnitřní potah je z bavlny a výpln z řepkových semen. Naprosto suchá řepková semena uchovávají horko a zase ho pomalu odevzdávají. Používá se při napětí, bolestech uší, hlavy, břicha atd. Jako teplý nebo studený obklad. Vložit na několik hodin do mrazničky a chladivé balení je hotové. Skvěle se hodí i pro masáž prstů na rukách a nohách. Rozměr je 15 x 15 cm.

• Výpln z řepkových semen
• Rozměry: ca. 15 x 15cm
• Materiál: 58% bavlna a 42% polyester

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.