Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FASHY Hřejivý polštářek Shaun das Schaf
Momentálně vyprodáno

FASHY Hřejivý polštářek Shaun das Schaf

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A056518

FASHY Hřejivý polštářek Shaun das Schaf
Značková kvalita od FASHY

Důležité upozornění:
Ohřívat v mikrovlnné troubě na 500W nejdéle 1 min.
Jednoznačně dodržet pokyny výrobce!!!

Schaun das Schaf je vyplněna řepkovými semeny a dá se i s potahem ohřát v troubě nebo mikrovlnné troubě. Polštářek rychle dá teplo a přinese utišení. Výška ca. 33 cm. Vnější potah je snímatelný a pratelný. Uvnitř je lněný pytlík, který je naplněn řepkovými semeny.


Použití:
• Kachlová kamna nebo topení pro nízké teplo
• Ohřívat v troubě na 80°C, nejdéle po 10 minut
• Ohřívat v mikrovlnné troubě na 500W, nejdéle po 1 minutu
• Dbát prosím pokynů výrobce

Naprosto suchá řepková semena uchovávají horko a zase ho pomalu odevzdávají. Používá se při napětí, bolestech uší, hlavy, břicha atd. Jako teplý nebo studený obklad. Vložit na několik hodin do mrazničky a chladivé balení je hotové. Skvěle se hodí i pro masáž prstů na rukách a nohách.

Rozměr: ca. 37 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.