Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FASHY Polštářek z třešnovřch pecek los Lasse - bÚžovř
Momentálně vyprodáno

FASHY Polštářek z třešnovřch pecek los Lasse - bÚžovř

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 163 Kč
117 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 46 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A139516

FASHY Polštářek z třešnovřch pecek los Lasse - bÚžovř
Hřejivř polštářek "los Lasse" má vřpln z třešnovřch pecek a je ca. 18 cm vysokř.
TřešnovÚ pecky jsou odvěkř domáckř prostředek a zajistÝ zmÝrněnÝ bolesti na zasaženřch mÝstech přiloženÝm teplÚho nebo studenÚho obkladu. Naprosto suchÚ třešnovÚ pecky uchovávajÝ teplo a zase ho pak pomalu odevzdávajÝ. PoužÝvá se při napětÝ, bolestech ušÝ, hlavy, břicha atd. Jako teplř nebo studenř obklad. Vložit na několik hodin do mrazničky a chladivÚ balenÝ je hotovÚ. Skvěle se hodÝ i pro masáž prstů na rukách a nohách.

• Vřpln z třešnovřch pecek
• Vřška: ca. 18 cm
• Materiál: 100% polyester
• Barva: bÚžová

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.