Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FASHY Polštářek z třešnových pecek housenka Rudi
Momentálně vyprodáno

FASHY Polštářek z třešnových pecek housenka Rudi

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 354 Kč
232 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 122 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A139515

FASHY Polštářek z třešnových pecek housenka Rudi
Hřejivý polštářek "housenka Raudi" má výpln z třešnových pecek a je 40 cm dlouhá.
Třešnové pecky jsou odvěký domácký prostředek a zajistí zmírnění bolesti na zasažených místech přiložením teplého nebo studeného obkladu. Naprosto suché třešnové pecky uchovávají teplo a zase ho pak pomalu odevzdávají. Používá se při napětí, bolestech uší, hlavy, břicha atd. Jako teplý nebo studený obklad. Vložit na několik hodin do mrazničky a chladivé balení je hotové. Skvěle se hodí i pro masáž prstů na rukách a nohách.

• Výpln z třešnových pecek
• Délka: ca. 40 cm
• Materiál: 75% bavlna a 25% polyester

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.