Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
Kód kupónu
KOLO4607
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
FEBER Range Rover s RC ovládačem 6V
Momentálně vyprodáno

FEBER Range Rover s RC ovládačem 6V

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 7.364 Kč
6.224 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.140 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A146955

FEBER Range Rover s RC ovládačem 6V
Elektromobil s APP dálkovým ovládáním, Feber, "Range Rover Sport 6V červený". Originální Range Rover pro děti ve sportovní červené. S 6V motorem, dosahuje Range Rover maximální rychlosti 4 km / h. Jednosedadlové vozidlo má nožní rýchlostní pedál, elektrickou brzdu, přední chod a couvání.

jeho zvlášností je, že ho lze ovládat také přes Blutooth s Androidem nebo přes ISO-app a chytrý telefon nebo tablet (nejsou součástí dodávky). V tomto provozním režimu, se vozidlo může používat také uvnitř domu.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 800009611
• Rozměry: 112 x 63 x 53 cm
• V balení je baterie a nabíječka
• Doporučený věk: vhodné pro děti od 36 měsíců

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.