Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FEBER Tříkolka Ferrari
Momentálně vyprodáno

FEBER Tříkolka Ferrari

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
3.273 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A146943

FEBER Tříkolka Ferrari
Tato skvělá tříkolka je vyrobena pro malé závodníky a má skvělý Ferrari design.

Je vhodná k motorickému vývoji Vašeho dítěte a roste s ním. Vhodná od 10. měsíce do 4 roku. Nosnost tříkolky je max. 20 kg. Bezpečnostní madlo lze snadno odejmout, tak si Vaše dítě může zkoušet své první krůčky. Velké, červené vozidlo nevypadá jen dobře, ale je robustní a snadno se obsluhuje. Pro tichý chod se postarají kolečka s gumou. Vodící tyč lze nastavit do 3 pozic. Sklopné podpěrky nohou a košík na tvé věci vzadu za sedátkem celý model doplnují.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 800005840
• nosnost max. 20 kg
• Rozměry: 70 x 49 x62 cm
• Věk: vhodné pro děti od 12 měsíců do 4 let

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.