Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FEHN 3-D Aktivní deka, pejsek - HOLIDAY

FEHN 3-D Aktivní deka, pejsek - HOLIDAY

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

1.665 Kč
1.350 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 315 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A055503

FEHN 3-D Aktivní deka, pejsek - HOLIDAY
Tento výrobek je doporučován našimi porodními asistentkami. Přispívá k bezpečí a pohodlí Vás a Vašeho miminka.

3-D Aktivní deka, pejsek - HOLIDAY
Űíslo výrobku: 086355

Tato sladká 3 D hrací plocha nabízí Vašemu dítěti mnoho zábavy. Vydejte se s Vaším dítětem na cestu plnou objevování. Aktivní deka s hrazdičkou je vhodná jako první hrací místo pro Vaše dítě.

Různé materiály, barvy a vzory, mnoho hracích funkcí a chrastící figurky zvou ke zkoumání, objevování a dotýkání. Formou hry se rozvíjí jemná dětská motorika. Pohodlné polstrování a super měkká, příjemná látka. Tento materiál je ideální jak k pohodlnému držení i k mazlení. Na hrazdičce se nachází zrcátko, chrastítko, kvičící hračka a vibrační figurka.

Rozměry: 85 x 85 cm

Ruční praní

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

FEHN 3-D Aktivní deka, pejsek - HOLIDAY
1.665 Kč
1.350 Kč