Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FEHN Aktivní deka na lezení Safari
Momentálně vyprodáno

FEHN Aktivní deka na lezení Safari

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
832 Kč
776 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A106148

FEHN Aktivní deka na lezení Safari
Aktivní deka na lezení
Safari
Űíslo výrobku: 074680

Tato sladká hrací plocha nabízí Vašemu dítěti mnoho zábavy. Vydejte se s Vaším dítětem na cestu plnou objevování. Aktivní deka na lezení je vhodné jako první hrací místo pro Vaše dítě.
Různé materiály, barvy a vzory, mnoho hracích funkcí a chrastící figurky zvou ke zkoumání, objevování a dotýkání. Formou hry se rozvíjí jemná dětská motorika. Pohodlné polstrování a super měkká, příjemná látka.

Na dece se nachází zrcátko, chrastítko, šustící papír a kvičící část.

Podrobnosti:
• Lze připevnit do dětské postýlky díky poutkům.
• Rozměr: 80x100 cm
• Věk: Od narození

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.