Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
fillikid Cestovní postýlka Friends Comfort s matrací modr
Momentálně vyprodáno

fillikid Cestovní postýlka Friends Comfort s matrací modr

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 2.070 Kč
1.282 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 788 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A172363

fillikid Cestovní postýlka Friends Comfort s matrací modr
Cestovní postýlka Comfort Friends je nejnovější výrobek od Fillikid. Má velkou přednost. Dítě v ní může spát bez nutnosti dokupovat pěnovou matraci. Nová, 30 mm široká pěnová matrace je speciálně komprimovaná, má hustotu pěny 25 a je součástí.
Plochu matrace na ležení jsme vyrobili z měkkého materiálu, který je příjemný na pokožku. Navíc má cestovní postýlka Comfort Friends 2 zaaretovatelná kolečka, nahoře je dobře polstrovaná, má průlez, 5 stojných nožek a pestrý potisk. 2 postranní sítové díly zajištují odpovídající odvzdušnění. Cestovní postýlka má nosnost do 15 kg.

Detaily:
  • 30 mm silná speciální matrace s hustotou pěny 25
  • Dobře polstrovaná horní hrana
  • 2 zaaretovateln kolečka
  • Průlez
  • Přepravní taška

Příslušenství

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.