Den dětí se blíží! Na hračky
Den dětí se blíží! Na hračky
10% SLEVA
1SP1610
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
FILLIKID Filliboard

FILLIKID Filliboard

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!

1.297 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A116233

FILLIKID Filliboard
Když se narodí malé dítě, raduje se jeho sestřička nebo bratříček. Přitom je pochopitelné, že chce také chodit na procházky a hrdě prezentovat rodinný přírůstek. Pokud se starší dítě při procházce unaví a chce si trochu odpočinout, je Filliboard od Fillikid ideálním řešením pro stoupnutí si na něj. Díky paralelní vertikální konstrukci se dá snadno a bez nářadí připevnit na všechny modely kočárků. Stupátko je vhodné pro děti mezi dvěma a pěti roky a má nosnost max 20 kg.

• Pro 2 - 5 roků
• Nosnost max 20 kg
• Rozměry: 45 x 46 x 22 cm

Příslušenství

Cena
1.303 Kč

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

FILLIKID Filliboard
1.297 Kč