Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FILLIKID Filliboard extra sedátko černo/šedé
Momentálně vyprodáno

FILLIKID Filliboard extra sedátko černo/šedé

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 2.452 Kč
2.110 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 342 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A139999

FILLIKID Filliboard extra sedátko černo/šedé
Filliboard se hodí na všechny kočárky s paralelním a vertikálním podvozkem. Snadno se namontuje bez extra nářadí. Vhodné pro děti od 2 - 5 let. Extra sedátko je také zatížitelné max. 20 kg. 3x polohovatelné sedátko s bezpečnostním držákem.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.