Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
Kód kupónu
KOLO4607
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
FILLIKID Golfový kočárek Tim petrol 2016
Momentálně vyprodáno

FILLIKID Golfový kočárek Tim petrol 2016

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 3.270 Kč
2.452 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 818 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A166292

FILLIKID Golfový kočárek Tim petrol 2016
Zádový díl 5x polohovatelný, madlo odnímatelné, pětibodové pásy, polstrování pásů, praktický úchop pro přenos, držák na pití, velká zádová kapsa, nakupovací sítka, polohovatelná opěrka na nohy, otáčecí, zaaretovatelná přední kolečka v kuličkových ložiscích, stříška s okénkem a výklopnou sluneční ochranou, skládací s madlem, max. nosnost 15 kg

Detaily:
• Nově: přímější poloha na sezení
• Výška rukojeti: 104 cm
• Šířka sedačky: 36 cm
• Průměr koleček: 17 cm

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.