Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FILLIKID My Buggy Buddy Clip černý

FILLIKID My Buggy Buddy Clip černý

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 15 kusy k dispozici!

136 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A134306

FILLIKID My Buggy Buddy Clip černý
Klip na golfový kočárek se dá upevnit na téměř každém kočárku případně golfovém kočárku jedním pouhým klikem. Robustní karabinka má protiskluzovou úpravu. Usnadní Vám převoz i několika nákupních tašek. Jednoduše odepnout Buggy Buddy od rukojeti a přenést nákupy do auta nebo domu.

• 14 cm dlouhý

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

FILLIKID My Buggy Buddy Clip černý
136 Kč