Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FILLIKID OrganizÚr do kočárku Soft melange grey

FILLIKID OrganizÚr do kočárku Soft melange grey

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 543 Kč
383 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 160 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A177882

FILLIKID OrganizÚr do kočárku Soft melange grey
Fillikid Buggy organizÚr Soft nabÝzÝ praktickř prostor pro nejdůležitějšÝ položky, kterÚ by měly břt při dennÝch vřletech vždy k dispozici.

ModernÝ design z měkkÚho neoprenovÚho materiálu, je již ted mezi organizÚry klasikou. 2 velmi stabilnÝ nastavitelnÚ popruhy na suchř zip umožnujÝ montáž na všechny kočárky.

OrganizÚr je vybaven 2 kapsami na lahve, velkřm středovřm prostorem, kterř chráni vaše důležitÚ věci od zvědavřch pohledů, jako i uplne odnÝmatelnou kapsou na zip s vřstupem na sluchátka.

Velikost 31 x 12 x 16 cm je optimálnÝ pro všechny kočárky.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

FILLIKID OrganizÚr do kočárku Soft melange grey
MOC¹ 543 Kč
383 Kč