Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FILLIKID Podsedák třÝdy 2 a 3 černř
Momentálně vyprodáno

FILLIKID Podsedák třÝdy 2 a 3 černř

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
407 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A177878

FILLIKID Podsedák třÝdy 2 a 3 černř
Fillikid podsedák je správnř průvodcem na krátkÚ cesty s kamarády nebo rodinou. Snadno se nainstaluje pomocÝ třÝbodovÚho pásu auta a stejně rychle zmizÝ v kufru auta.

Velmi kvalitnÝ potah je snÝmatelnř a dá se vyprat. StabilnÝ vnitřek je z umělÚ hmoty. DÝky širokÚ, měkkÚ sedačce s opěrkami pažÝ je tu dostatek mÝsta a je zajištěno přÝjemnÚ sezenÝ.

Znaky vřbavy:
  • SnÝmatelnř, pratelnř potah
  • Snadná instalace pomocÝ třÝbodovÚho pásu
  • StabilnÝ vnitřek z umělÚ hmoty
  • Široká, pohodlná sedačka s opěrkami pažÝ

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.