Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FILLIKID Zábrana do dveří Auto-Close King - černá

FILLIKID Zábrana do dveří Auto-Close King - černá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 12 kusy k dispozici!

1.089 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A153155

FILLIKID Zábrana do dveří Auto-Close King - černá
Zábrana do dveří Autoclose King skýtá optimální bezpečnost pro Váš domov.

Jednoduchá montáž je okamžitě dokončená. Vrtání není nutné, takže se vyhnete poškozením stěny a dveří. Snadná montáž pomocí dodaných šroubů umožňuje pevné držení.

Zábrana do dveří je vhodná pro šířku 75 - 82 cm. Zábrana do dveří se snadno otevírá z obou stran díky speciální aretaci a zavírá se automaticky.

Znaky výbavy:
• Kovová zábrana do dveří v šířce 75 - 82 cm

Dbejte na to, abyste tuto zábranu do dveří namontovali rovně, protože jinak nebude fungovat její zavírání Mřížka se musí namontovat za použití vodováhy.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

FILLIKID Zábrana do dveří Auto-Close King - černá
1.089 Kč