Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FILLIKID Zábrana do dveřÝ Auto-Close King - černá

FILLIKID Zábrana do dveřÝ Auto-Close King - černá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

1.089 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A153155

FILLIKID Zábrana do dveřÝ Auto-Close King - černá
Zábrana do dveřÝ Autoclose King skřtá optimálnÝ bezpečnost pro Váš domov.

Jednoduchá montáž je okamžitě dokončená. VrtánÝ nenÝ nutnÚ, takže se vyhnete poškozenÝm stěny a dveřÝ. Snadná montáž pomocÝ dodanřch šroubů umožnuje pevnÚ drženÝ.

Zábrana do dveřÝ je vhodná pro šÝřku 75 - 82 cm. Zábrana do dveřÝ se snadno otevÝrá z obou stran dÝky speciálnÝ aretaci a zavÝrá se automaticky.

Znaky vřbavy:
• Kovová zábrana do dveřÝ v šÝřce 75 - 82 cm

Dbejte na to, abyste tuto zábranu do dveřÝ namontovali rovně, protože jinak nebude fungovat jejÝ zavÝránÝ MřÝžka se musÝ namontovat za použitÝ vodováhy.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

FILLIKID Zábrana do dveřÝ Auto-Close King - černá
1.089 Kč