Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
fillikid Zrcátko do auta

fillikid Zrcátko do auta

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 380 Kč
273 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 107 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A183540

fillikid Zrcátko do auta
Jedte bezpečně a budte přesto ve zrakovém spojení se svým dítětem.

Díky tomuto jedinečnému zrcátku do auta víte i během jízdy, jak se dítě cítí. Extra velké zrcátko je konvexně tvarované a umožnuje tak výbornou šíři vidění. Díky duálnímu systému upevnění s rotační a otočnou funkcí se dá zrcátko snadno namontovat na opěrku hlavy. K dispozici jsou dva upevnovací pásy. Zrcátko je výborným příslušenstvím do auta.

Detaily:
  • Velmi stabilní plastový kryt a nerozbitné akrylové sklo garantují nejvyšší bezpečnost
  • Rozměry: 17,5 x 24,5 cm

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

fillikid Zrcátko do auta
MOC¹ 380 Kč
273 Kč