Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FISHER PRICE 2-in-1 Sensory Stages Lehátko

FISHER PRICE 2-in-1 Sensory Stages Lehátko

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 2.545 Kč
2.169 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 376 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107724

FISHER PRICE 2-in-1 Sensory Stages Lehátko
2-in-1 Sensory Stages Lehátko
Űíslo výrobku: BFB14

Pohodlné lehátko je perfektní pro Vaše dítě. Pro ty nejmenší nabízí kontrastní barvy bílo/černo/červenou k rozvíjení vizuálního vnímání Pěkné melodie uklidní Vaše dítě Pro větší děti je možné Hrací hrazdičku otočit a dítě se může seznámit se zvířátky - žirafou, lvíčkem a slonem. Melodie a zvuky. Tyto tři hračky zaujmou Vaše dítě. Pokud se dítě doktne květiny spustí se světelná show a lví hříva se rozzáří. Lehátkem lze jedoduše pohupovat a uspat tak dětátko.

Podrobnosti:
- 3 alkalické baterie AA (LR6)
- 1 alkalická baterie D (LR20)
Od 0 měsíců.

Příslušenství

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

FISHER PRICE 2-in-1 Sensory Stages Lehátko
MOC¹ 2.545 Kč
2.169 Kč