Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FISHER PRICE 2-in-1 Sensory Stages Lehátko

FISHER PRICE 2-in-1 Sensory Stages Lehátko

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 2.545 Kč
2.175 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 370 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107724

FISHER PRICE 2-in-1 Sensory Stages Lehátko
2-in-1 Sensory Stages Lehátko
ŰÝslo vřrobku: BFB14

PohodlnÚ lehátko je perfektnÝ pro Vaše dÝtě. Pro ty nejmenšÝ nabÝzÝ kontrastnÝ barvy bÝlo/černo/červenou k rozvÝjenÝ vizuálnÝho vnÝmánÝ PěknÚ melodie uklidnÝ Vaše dÝtě Pro většÝ děti je možnÚ HracÝ hrazdičku otočit a dÝtě se může seznámit se zvÝřátky - žirafou, lvÝčkem a slonem. Melodie a zvuky. Tyto tři hračky zaujmou Vaše dÝtě. Pokud se dÝtě doktne květiny spustÝ se světelná show a lvÝ hřÝva se rozzářÝ. Lehátkem lze jedoduše pohupovat a uspat tak dětátko.

Podrobnosti:
- 3 alkalickÚ baterie AA (LR6)
- 1 alkalická baterie D (LR20)
Od 0 měsÝců.

Příslušenství

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

FISHER PRICE 2-in-1 Sensory Stages Lehátko
MOC¹ 2.545 Kč
2.175 Kč