Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BLACK FRIDAY 10% SLEVA
BLACK FRIDAY
Kód Kupónu
BLACK4608
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Fisher Price Bazén - tuleň, 125x30 cm
Momentálně vyprodáno

Fisher Price Bazén - tuleň, 125x30 cm

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 635 Kč
525 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 110 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A105239

Fisher Price Bazén - tuleň, 125x30 cm
Bazén - tuleň
Číslo výrobku: 16201

Bazén - tuleň od Fisher Price je pro malé vodní zachranáře to pravé!

Jednoduše rozlož a napusť vodou. Tuleň bude stříkat vodu na tebe, aby za letních dní nebylo moc teplo. Snímatelný tuleň.

Podrobnosti:
• s tuleněm je možné si hrát
• rozměr cca 125x30cm

Upozornění!
Používat pouze za dozoru dospělých. Nenechávejte děti hrát si bez dozoru! Děti se mohou utopit i v malém množství vody! Vyprázdněte bazén, pokud se dál nepoužívá Nepokládejte na beton, asfalt nebo jiný tvrdý materiál Vyměňujte vodu v bazénu(ozvláště v teplých dnech) kvůli hygieně Upozornění! Použití za dozoru dospělé osoby Upozornění! Použití na doma (domovní zahradu)

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.