Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FISHER PRICE Kick 'n Play Piano

FISHER PRICE Kick 'n Play Piano

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 12 kusy k dispozici!

MOC¹ 764 Kč
715 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A111131

FISHER PRICE Kick 'n Play Piano
Kick 'n Play Piano
Űíslo výrobku: CCW02

Malé tygří hudení centrum roste s dítětem! Lze z postýlky položit na podlahu a dítě si může hrát v sedě. Blikající světýlka a hudba stimulují sluchové a oční vnímání dítěte. Měkké hudební centrum a jeho klapky reagují na dětský dotek. V nastavení " krátké hraní" může dítě díky zmáčknutí klapky uslyšet tón a krátkou melodii a aktivovat světýlka. V nastavení "dlouhé hraní" bude slyšet delší melodie a aktivují se i světla.

Podrobnosti:
• Vypínač a ovladač hlasitosti
• Od 6 měsíců

Příslušenství

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

FISHER PRICE Kick 'n Play Piano
MOC¹ 764 Kč
715 Kč