Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FISHER PRICE Kostky na hraní

FISHER PRICE Kostky na hraní

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

510 Kč
489 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A000128

FISHER PRICE Kostky na hraní
Kostky zábavné
Číslo výrobku: 74121

Sada tří přátelských kostek, kde každá kombinuje klasickou aktivitu stavění, základní výuku a unikátní akci. Zmáčkněte hlavu každé postavy a spustíte akci. Nebo postavte kostky na sebe a spusťte všechny akce najednou jedním kouzelným pohybem. Modrá kostka má virbl a posuvné dveře. Červená kostka nabídne otáčející se kovové kolo s pěti korálky uvnitř. Žlutá kostka nabídne telefonní vytáčení a zavírající se dveře.

od 6 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

FISHER PRICE Kostky na hraní
510 Kč
489 Kč