Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Fisher-Price Polštářek za krk - hroch
Momentálně vyprodáno

Fisher-Price Polštářek za krk - hroch

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 381 Kč
260 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 121 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A097264

Fisher-Price Polštářek za krk - hroch
Polštářek za krk - hroch
Číslo výrobku: 40831

Pro miminka a děti je velice příjemný plyšový materiál - různé výšivky, barvičky a vzory jak na hračkách, tak na dekách na hraní. Je to důležité a praktické protože tento materiál se dobře udržuje a lze prát v pračce. Kvalita a jistota ve vývoji jsou důležitým kritérem Každá hračka prochází důležitou kontrolou kvality během jejího zhotovení.

Podrobnosti:
• se zvířecí hlavou

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.