Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FISHER PRICE První nástroj - Barevné světelné piano

FISHER PRICE První nástroj - Barevné světelné piano

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 12 kusy k dispozici!

689 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107725

FISHER PRICE První nástroj - Barevné světelné piano
Barevné světelné piano
První nástroj
Űíslo výrobku: BFH93

Moderní kulaté pinano má přesně správnou velikost pro malé dětské ruce 5 barevných, osvětlených klapek a zvuků od 5 různých nástrojů nabízí 3 možnosti různého hraní. 1. modus - piano - dítě může mačkat klapky a ozve se klasická melodie a tóny 2. modus - sestavení melodie - díky zmáčknutí klapek se ozvou tóny více nástrojů 3. modus - hry - dítě musí mačkat klapky se světlem Klapky blikahí jeden po druhém, po zmáčknutí se ozvé tón Blikající světélka a příjemné melodie

Podrobnosti:
• Věk: od 6 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

FISHER PRICE První nástroj - Barevné světelné piano
689 Kč